HAKKIMIZDA

2008 yılında kurulan YAPIM Elektrik San. Ve Tic. A.S, LEDZON ve Civilight markaları aracılığı ile modern LED aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

En yüksek paydaş memnuniyetini sağladığımız için kendimiz ile gurur duyarız ve bunu yüksek kalite değerlerine sahip, çevre dostu, verimli ve ekonomik ürünlerimizi mükemmel proje tasarımı ve teknik destek hizmetlerimizle birlikte sunarak sağlarız.

Müşterilerimize geniş kapsamlı iç mekan LED aydınlatma çözümlerimizi 2011 yılından bugüne ulusal dağıtıcısı olduğumuz Civilight ile sunarken, profesyonel iç ve dış mekan LED aydınlatma çözümlerimizi tasarım yeteneklerimiz ve üretim tesisimiz sayesinde özelleştirerek LEDZON markamız ile sunarız.

Perakende, inşaat, konaklama, ofis, lojistik, ulaşım, eğitim ve peyzaj gibi pek çok endüstrinin aydınlatma ihtiyacını profesyonel iş ortaklarımız ve katma değer sağlayan bayilerimiz ile işbirliği yaparak karşılamaktan keyif alırız..

İş süreçlerimizi sürekli geliştirerek ve güçlü iş ortağı ağımızı büyüterek; ürün ve hizmet kalitemiz, esnekliğimiz ve ekonomik çözümlerimiz ile optimum ışık kaynağı olmaya devam edeceğiz.